Zespół SunShine Band to przede wszystkim trzy wyraziste i charyzmatyczne wokale,  dzięki czemu każdy utwór jest wykonywany oryginalnie i unikatowo. To sprawia, że śpiewamy w sposób urozmaicony i nie ma miejsca na jednostajność i monotonię. Wysoką jakość brzmienia uzyskujemy również poprzez podpieranie się profesjonalnymi aranżami w połączeniu z instrumentem klawiszowym.

Zawodowy poziom wykonawczy jest dla nas priorytetem, dlatego posiadamy i korzystamy z wysokiej klasy  sprzętu profesjonalnych i renomowanych firm takich, jak: Dynacord®, RCF®, Shure®, Kurzweil®. Odpowiednio dobrana konfiguracja sprzętowa oraz wysokie parametry poszczególnych komponentów, sprawią, że nawet najbardziej wybredni będą mogli nacieszyć uszy dobrą jakością dźwięku. Z kolei zdalnie sterowane światła nadadzą wyjątkowy, koncertowy klimat. Wszystko to razem daje uroczystości niepowtarzalny charakter.

Na nasz repertuar składa się szeroki wachlarz gatunków muzyki polskiej i zagranicznej, począwszy od utworów retro, przez  lata 70. 80. 90., aż po najsłynniejsze, współczesne hity radiowe. Na specjalne życzenie wykonujemy również muzykę disco polo. Potrafimy odpowiednio dostosować repertuar do publiczności w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie. Dzięki temu trafiamy w gusta Państwa gości łącząc na parkiecie starsze i młodsze pokolenia.

Ważnym aspektem jest również samo poprowadzenie uroczystości.  Nie jest dla nas problemem utrzymanie stałego kontaktu z gośćmi. Prowadzimy różnego rodzaju zabawy w trakcie trwania uroczystości, przez co jeszcze bardziej urozmaicamy wieczór. W rezultacie goście bawią się wspaniale, a kamerzysta i fotograf mają świetny, dobrej jakości materiał. Warto tutaj zaznaczyć, że zawsze zachowujemy galowy charakter uroczystości. Łączymy odpowiedni dobór słownictwa z nienaganną prezencją, dając efekt dobrej zabawy pełnej kultury i klasy.

Zadowolenie Państwa oraz Państwa gości to dla nas również sprawa pierwszorzędna, dlatego do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju uroczystości, dzięki czemu jesteśmy przygotowani na wiele ewentualności. Wszystkie aspekty związane z rodzajem uroczystości oraz jej przebiegiem dokładnie z Państwem omawiamy, służąc jednocześnie  pomocą. Staramy się być elastyczni i zawsze dopasować do potrzeb naszych klientów.

 Warto dodać, że piękna, udana uroczystość to sukces nie tylko samego zespołu, ale również kamerzysty, fotografa oraz obsługi lokalu. Dlatego, jako zespół profesjonalny, zawsze współpracujemy z  operatorami tworząc jedną zgraną kadrę. Wszystko po to, aby uroczystość została w Pamięci Państwa oraz Państwa gości na długi czas. Atrakcje, jakie oferuje SunShine Band nie tylko urozmaicają zabawę, a również dają obsłudze liczne okazje do pięknych ujęć, co przekłada się na dobrą jakość materiału wideo i zdjęć.

SunShine Band to doskonały wybór dla wszystkich tych, którzy cenią sobie dobrą jakość, a także indywidualne i profesjonalne podejście. Szeroki wachlarz utworów, dobre umiejętności konferansjerskie, klasa i elegancja oraz elastyczność, to istotne elementy udanej zabawy, które wyróżniają nas spośród podobnych zespołów.

 

Jeśli spodobała się Państwu nasza oferta, zapraszamy do kontaktu.